Březen 2009


GD ve studiu

28. března 2009 v 18:05 Green Day
Green Day


Green DayGreen Day


Green DayGreen Day

Green Day

Green Day


Green DayGreen DayGreen DayGreen Day
Green Day

Green Day


Green DayOmluva...

27. března 2009 v 19:32 Co nového...
Naprosto si uvědomuju,že vás ted hodně zanedbávám...mocinky se omlouvám,ale opravdu není čas! Ted ale bude víkend,tak něco přidám...a oběhnu sb...možná ještě dneska!Ještě jednou omluva a dík za pochopení.....
mňamka:o)

18. března 2009 v 18:37 My Chemical Romance
už vím,co chci k narozkám:-)

omluvám se,zdroj nevim...mam ten obrazek dlouho uloženej!

Jamie a Frankie

18. března 2009 v 18:34 My Chemical Romance
Toto je opravdu nádherná fotečka♥moc jim to sluší...Nový vlog z Venezuely

18. března 2009 v 18:27 Simple Plan
Pat: Vítejte ve speciálním vydání Objectif Coulisses. Příští dva týdny budeme v Brazílii a Venezuele sledovat Simple Plan. Právě jsme přistáli ve Venezuele. Chucku, jak se máš?
Chuck: Mám se skvěle. Bude to sranda.
Pat: Nejde to skvěle, protože jsme právě zažili dlouhý let, přistáli jsme, je tu půlnoc a my tu čekáme na naše zavazadla.
Chuck: Nejsme na pláži. Nejsou tu žádné supermodelky.
Pat: Ne, nejsme na pláži. Vzal jsem si s sebou sandále, ale pořád mám na sobě své boty. A dnes večer už se toho asi nic moc nestane.
Chuck: Ano, bude to nuda, nuda, nuda.

Seb: Sebastien Lefebvre v autě tady ve Venezuele, v Caracasu. Jak vy venezuelaňané řekli, v Caracasu!
Jeff: Vypadá to, že se jsou naše zavazadla támhle na prodej.
Seb: Trvalo to dlouho, než jsme se dostali z letiště a teď prodávají naše zavazadla (směje se), ale bude to dobrá show.

Pierre: Teplota je perfektní. Ideální pro večer. Hezký malý večer. Je vlhko, ale ne příliš horko, ani ne příliš zima, prostě perfektní. Chce se mi z toho spát.

Seb: Přijeli jsme na letiště v Montrealu ve 13:00, první let byl v 15:30 do Toronta, jen krátký jednohodinový let a pak nám to trvalo 5 hodin, než jsme se dostali sem, přistáli jsme asi v 23:00. Teď je 1:30 ráno a zastavili jsme se v hotelu. Zatím jsme neviděli nic. Zítra máme naplánováno hodně rozhovorů od 13:30, takže si myslím, že bychom ráno měli něco stihnout. Ptali jsme se tu každého, na CO bychom se měli rozhodně zítra ráno jít podívat, protože máme jen několik hodin v Caracasu a nikdo nám nebyl schopen odpovědět, vypadá to, že tu asi nic není.

Pat: Toto je opravdu realistické Objectif Coulisses.
Chuck: Nelžeme vám.
Pat: Naneštěstí je dnešní večer nudný, ale můžeme říct, že náš let byl úspěšný. Přistáli jsme.
Chuck: Ano, letadlo přistálo.
Pat: Takže to je pro dnešek asi vše.
Chuck: Ale ještě jsme nedošli k celnici.
Pat: Ne, takže by nás mohli zatknout.
Chuck: Ještě jsme vlastně oficiálně nevstoupili.

Seb: Takže, zítra vstáváme brzo ráno, asi v 10, nasnídáme se a pak se půjdeme projít po městě, abychom viděli, jak vypadá. Dobrou, jdu spát!

Pat: Zítra ráno pojedeme do Caracasu a ukážeme vám to tu. Do té doby, zůstaňte na stránce. A občas si ji obnovte.
Chuck: Už to přichází.
Pat: Jsme zpátky!
Chuck: Ahoj!

zdroj. Simpleplan.cz

Návrat se oddálil:-(

16. března 2009 v 15:30 Co se týká fotbalu...
Tak teď vůbec netušíte,jak mi je...Tak dlouho to vypadalo,že už se to stane,že Rosa začne hrát...a zase zklamání.Návrat se oddaluje o 2 týdny.A až uběhnou ty dva tydny,přijde další špatná zpráva...a takhle to půjde pořád dokola. Já to nechápu proč zrozva on? Jasně,Arsenalu se začlo dařit,dostal se na 4.místo,tak nutně musí přijít daň...Proč to tak vždycky je??? Panebože já už ho chci zpátky!!!

Co se týká Ebouého...

15. března 2009 v 14:46 Co se týká fotbalu...
Tak si projíždím diskuzi na Gunners.cz o včerejším zápase s Blackburnem a je mi z toho špatně...Dohadují se tam o tom,že penaltu měl kopat někdo jiný než Eboué.Ale proč? Padají tam slova jakože Eboué na to není dost dobrej a že by měl odejít. Toto opravdu nechápu... Eboué se ted trápí a je jedině dobře,že si na ní věřil a dal gol. Navíc v tom zápase už o nic nešlo,ta penalta nebyla důležitá. Některý český "fans" opravdu nechápu...

Ahojda:o)

14. března 2009 v 13:57 Co nového...
Ahojky človíčci♥ takže jakože tenhle víkend bude super.Dneska mi hraje Arsenal a to na primě takže žádný blbý očumování na netu(kde to každou chvilku nejde) a zítra přijede Týnka a spí u nás a pak společně do školy(což teda není pozitivní...škola...ale poslední dobou tam j fakt sranda a pořád se něco děje) potřebovala bych poradit. Organizuju celou hodinu a odévečku a potřebuju téma na který pak budu vymýšlet hry.Ale opravdu mě nic nenapadá...Tak mi prosíím pomozte.
♥Děkuju zlata♥
key!


nový blog

13. března 2009 v 17:57 Pierre Bouvier
Ahoj všichni!

Už to byla nějaká doba, co jsem naposledy blogoval... Snažil jsem se to od začátku nového roku brát s klidem, nabít baterie, jestli víte, jak to myslím... Bylo to úžasné mít po tak dlouhé době konečně volno, odpočinout si a dělat věci, které jsem si nemohl poslední rok dopřat jako surfování, vyspávání, bytí venku s přáteli a jezení doma!!

Během posledních několika týdnů jsem pracoval na novém materiálu pro novou desku, takže se na nové album můžete začít těšit!! Vypadá to, jakoby poslední album vyšlo včera, ale hádám, že už je to nějaká doba a hodně z vás už začíná být nervózní!ch :)

Jinak, jen jsem chtěl napsat pro ty z vás, kteří jsou z okolí Montrealu, že tento pátek, 13.března se budeme podepisovat v obchodě "Simons" ve městě od 18 hodin, takže jestli chcete, přijďe tám říct ahoj, nebuďte stydliví.

To podepisování je takovou oslavu Chuckovy a mé nové Role Model kolekce, která bude nyní dostupná v Simons, takže rozhodně přijďte a pozdrate nás, dostanete podpis, vyfotíme se a vyšňoříte se novým Role Model oblečením!!!! Měla by tam být celá takepla, takže ne jen já a Chuck...

Uvidíme se tam!

Pierre

P.S. Adresa je 977 rue Ste-Catherine Ouest, Downtown, Montréal, QC v 18 hodin


Ray a Gee

11. března 2009 v 17:52 My Chemical Romance
Luxusní fotečka♥


B.J a lustr

11. března 2009 v 17:46 Green Day


sb---Peťula

9. března 2009 v 19:42 Moje sb...:-)

další blog mého sb Péti....o Green Day,takže se tam všichni koukněte,páč na GD se musí kouknout všichni!!!